COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je nedeľa 9. mája 2021. Sviatok má Roland zajtra má sviatok Victória .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka
  Testovanie Covid-19
Oznam: 
Monitorovanie priestorov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice kamerovým systémom (viac v položke „Ochrana osobných údajov“).
V UNLP zatiaľ mierny nárast pozitívnych pacientov

02 október 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

V UNLP Košice počet pozitívnych pacientov oproti minulému týždňu len mierne stúpol. Najvyšší počet, a to 17 hospitalizovaných pacientov, nakazených koronavírusom, bol vo štvrtok ( 1.10.).

K dnešnému dňu (2.10.) je v UNLP Košice aktuálne hospitalizovaných spolu 15 pacientov

Na Klinike infektológie a cestovnej medicíny je izolovaných 12 pozitívnych pacientov, z nich 5 mužov a 7 žien. Stav dvoch pacientov je vážny. Najstarší pacient má 98 rokov a najmladší je 20-ročný.
Ďalší traja pacienti sú hospitalizovaní na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Dvaja pacienti sú napojení na umelú pľúcnu ventiláciu a zdravotný stav tretieho si vyžaduje dýchanie cez kyslíkovú masku.

Pridal: Administrator    
Naposledy zmenené ( 03 október 2020 )   Čítať viac...  
Viac odberov za jeden deň

02 október 2020   web - Pozvánky - Oznamy  
Pridal: Administrator    
Naposledy zmenené ( 08 október 2020 )    
UNLP Košice je na zhoršujúci sa vývoj šírenia koronavírusu pripravená

30 september 2020   web - COVID-19  

V UNLP Košice funguje od vypuknutia pandémie krízový štáb. Aktuálnu situáciu pravidelne rieši základný 20-členný tím, ktorý sa podľa potreby rozširuje. Jeho súčasťou je aj prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD., prednosta Kliniky infektológie a cestovnej medicíny UNLP. 

„Situácia na Slovensku má stúpajúci trend v počte nakazených vírusom COVID-19, no v Košiciach je zatiaľ relatívne pokojná. UNLP je v tejto chvíli jednou z najlepšie pripravených nemocníc na Slovensku,“ uviedol profesor Jarčuška, ktorý má ako predseda konzília epidemiológov, infektológov a verejných zdravotníkov  SR dobre zmapovanú pripravenosť jednotlivých  zdravotníckych zariadení na Slovensku.  
 
K dnešnému dňu  je v UNLP hospitalizovaných 12 pacientov nakazených vírusom COVID-19, z toho 7 mužov a 5 žien. Jeden pacient je napojený na umelú pľúcnu  ventiláciu, jedna pacientka dýcha kyslík prostredníctvom masky. 

 

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
  Čítať viac...  
New COVID-19 testing place

25 september 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

  Image 

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
Smútočné oznámenie

25 september 2020   web - Udialo sa...  

So zármutkom vám oznamujeme, že vo veku 70 rokov nás navždy opustila dlhoročná kolegyňa MUDr. Agnesa Bárányová, uznávaná odborníčka v odbore anestéziológia a intenzívna medicína.

Image 


MUDr. Agnesa Bárányová zasvätila práci v UNLP Košice celú svoju profesionálnu kariéru.  Do nemocnice nastúpila v roku 1973 hneď po skončení vysokoškolského štúdia na pôvodne Anestéziologicko-resuscitačné oddelenie (ARO), kde pracovala až do dôchodku. V rokoch 1996-2004 bola primárkou ARO. Vďaka jej aktívnemu pôsobeniu vznikla v UNLP Košice anestéziologická ambulancia a ambulancia bolesti, ktorú MUDr. Bárányová sama viedla. Pravidelne organizovala odborné konferencie s medzinárodnou účasťou. Na súčasnom Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny vykonávala, až do dôchodkového veku, prácu na vysokej odbornej úrovni s využitím najnovších poznatkov.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalšie > Koniec >>

Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov
Kto je online?
Máme 174 návštevníkov online

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

 Zmluvný partner:  


©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001