COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je štvrtok 6. mája 2021. Sviatok má Hermína zajtra má sviatok Monika .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Tlačové správy arrow Fotografie prírody spríjemia prostredie návštevnej haly na Triede SNP č. 1
Fotografie prírody spríjemia prostredie návštevnej haly na Triede SNP č. 1 Formátovať pre tlač

17 jún 2008    

Dvanásť veľkorozmerných fotografií darovala Fakultnej nemocnici L. Pasteura Košice spoločnosť Bayer na spríjemnenie prostredia pre jej pacientov a zamestnancov. Snímky zachytávajúce krásy prírody boli v utorok 17. júna popoludní umiestnené v hale návštev v prevádzke fakultnej nemocnice na Triede SNP č. 1., okolo ktorej prejdú denne stovky pacientov a návštevníkov nemocnice.

Image

Ide o práce amatérskych i profesionálnych fotografov, ktorí sa vlani zapojili do druhého ročníka súťaže vyhlásenej spoločnosťou Bayer spol. s.r.o. „Ekológia v objektíve“. Fotografická súťaž s enviromentálnou tematikou sa konala pod záštitou Ministerstva životného prostredia a je jednou z mnohých aktivít tejto spoločnosti v oblasti ochrany životného prostredia a spoločenskej zodpovednosti.

Jedna fotografia môže povedať viac ako tisíc slov a zasiahnuť človeka v zlomku sekundy. Dokáže potešiť i rozosmutnieť, odpútať jeho pozornosť od každodenných problémov, alebo naopak, donútiť sa ho zamyslieť. Témou prác, ktoré boli inštalované v hale návštev Fakultnej nemocnice L. Pasteura Košice bola „Energia pre budúcnosť“ a z každého snímku je naozaj cítiť energiu a krásu okamihu. Pacientov a návštevy majú predovšetkým potešiť a odpútať od starostí spojených so zdravotnými problémami. Prvé reakcie na seba nenechali čakať a sú veľmi pozitívne.

Image

Autor fotografií: Dionýz Kiss

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 20 jún 2008 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001