COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je nedeľa 9. mája 2021. Sviatok má Roland zajtra má sviatok Victória .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Tlačové správy arrow Mamičku a prvého Košičana roku 2008 navštívil primátor i vedenie nemocnice
Mamičku a prvého Košičana roku 2008 navštívil primátor i vedenie nemocnice Formátovať pre tlač

03 január 2008    

     Primátor Košíc Ing. František Knapík navštívil v stredu 2. januára spolu s námestníkom riaditeľa FN L. Pasteura Košice MUDr. Ladislavom Virágom prvého Košičana narodeného v roku 2008. Timotej Haber prišiel na svet iba sekundu po polnoci na II. Gynekologicko-pôrodníckej klinike a je pravdepodobne aj prvým novoročným dieťatkom na Slovensku. Pôrod prebehol bez akýchkoľvek komplikácií a bol úplne spontánny. Chlapček pri narodení meral 52-centimetrov a vážil 3740 gramov a on i jeho mama sú v absolútnom poriadku.

Image

Šťastná mamička Zuzana Haberová s Timotejom v náručí, vľavo primátor Košíc Ing. František Knapík a námestník riaditeľa FN L. Pasteura Košice MUDr. Ladislav Virág

     Zuzana Haberová s pokojne spiacim bábätkom privítala hostí na nadštandardnej izbe, zatiaľ čo malý Timotej sa návštevou vôbec nenechal vyrušovať. Primátor šťastnej mamičke zablahoželal a jej i chlapčekovi zaprial veľa zdravia. Ku gratulantom sa pripojil aj MUDr. Ladislav Virág, ktorý im odovzdal pamätný list riaditeľa nemocnice a medailu Fakultnej nemocnice L. Pasteura Košice.
     Ako konštatovala 29-ročná Košičanka, narodenie bábätka tesne po polnoci bolo len zhodou okolností. Čas si pri pôrode vôbec neuvedomovala a to, že bolo jej dieťatko jedným z prvých novoročných detí, považuje za príjemné prekvapenie. „Zo všetkého najdôležitejšie je však pre mňa to, že je Timotej úplne v poriadku,“ poznamenala.

 Image

MUDr. Ladislav Virág odovzdal Zuzane Haberovej pamätný list a medailu nemocnice

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 03 január 2008 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001