COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je sobota 8. mája 2021. Sviatok má Ingrida zajtra má sviatok Roland .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow web arrow Udialo sa... arrow POĎAKOVANIA NAŠICH PACIENTOV
POĎAKOVANIA NAŠICH PACIENTOV Formátovať pre tlač

23 marec 2021    

Touto cestou chceme veľmi pekne poďakovať celému oddeleniu Kliniky úrazovej chirurgie - Spinálnej jednotke, lekárom, staničnej Evičke Michálikovej a celému kolektívu sestričiek, praktických sestier, sanitárok a fyzioterapeutov.

Dňa 15.2. 2021 bola naša mamka/babka Zlatica prijatá do nemocnice UNLP na Rastislavovej ulici v Košiciach na oddelenie spinálnej jednotky s ochorením COVID-19. Chceme vysloviť obrovské poďakovanie celému pracovnému tímu, za ich lásku, starostlivosť, obetavosť, trpezlivosť a za to, že pre ňu pomohli vytvoriť príjemné prostredie. Nakoľko sme ju v tomto náročnom covidovom čase nemohli osobne navštíviť a povzbudiť, o to viac ďakujeme za všetku ochotu a povzbudenia, ktoré jej neustále preukazovali. Pomohli tak vytvoriť rodinnú atmosféru, v ktorej sa cítila veľmi dobre.
 
Vážené vedenie nemocnice, týmto by sme Vám chceli sprostredkovať, že na tomto oddelení pracuje úžasný tím zdravotníkov a to nielen s vysokou odbornosťou, ale aj s nesmiernou ochotou a veľkým srdcom. Takýto zdravotníci sú obrovským darom pre každého pacienta.
 
Celému oddeleniu prajeme veľa síl, veľa zdravia a najmä neochvejnú vytrvalosť vykonávať toto krásne, no neľahké povolanie v obzvlášť ťažkých a náročných podmienkach. Prajeme, aby všetka tá darovaná láska našla cestu aj k Vám.
 
S vďakou a láskou
Dcéra Zlatica a vnučka Veronika

Obrovské Ďakujem vyjadrujem skúseným špecialistom z Oddelenia rehabilitácie pod vedením doktorky Miriam Dziakovej a tímu Kliniky pneumológie s prednostom Pavlom Joppom za rehabilitácie po aj počas mojej liečby na COVID-19.

Do UNLP som sa dostala v januári vo vážnom stave, nebolo to jednoduché, okolo umierali ľudia... Hodiny som ležala a premýšľala, či to prežijem, ale zdravotníci ma neustále povzbudzovali. Od prvej chvíle so mnou cvičili, zamestnalo ma to, upäla som sa na cvičenie a profesionáli Vašej nemocnice ma postavili na nohy. Dôverujem Vašim zdravotníkom, robia to najlepšie, ako sa dá.

Zo srdca ďakujem každému jednému zdravotníkovi. Zachránili mi život a robia maximum, čo je v ich silách. Po myšlienkach na smrť s touto vážnou chorobou si nedovolím nad očkovaním váhať.

Moja vďaka patrí všetkým obetavým zdravotníkom Univerzitnej nemocnice v Košiciach a želám im ešte veľa síl, trpezlivosti a najmä zdravia

pacientka Ingrid z Košíc

Týmto sa chcem poďakovať MUDr. Igorovi Kopsovi z I. stomatologickej kliniky za profesionálne realizovaný zubný výkon.

Pri zákroku bola príjemná atmosféra v kruhu sestričiek, doktora a ostatného personálu. Vždy som mal strach zájsť k zubárovi, nateraz sa už nebojím, vďaka MUDr. Kopsovi.

S pozdravom pacient Adam

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 23 marec 2021 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001