COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je sobota 23. januára 2021. Sviatok má Miloš zajtra má sviatok Timotej .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka
  Testovanie Covid-19
Oznam: 
Monitorovanie priestorov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice kamerovým systémom (viac v položke „Ochrana osobných údajov“).
Obmedzenia v UNLP Košice

11 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

UNLP Košice berie celú situáciu veľmi zodpovedne a vážne. Od dnešného dňa do odvolania zastavujeme elektívne hospitalizácie a operácie okrem onkologických a akútnych pacientov z dôvodu nutnosti zabezpečenia voľných lôžkových a personálnych kapacít pre prípad zhoršenia epidemiologickej situácie v regióne. Zároveň odporúčame maximálne redukovať aj plánované ambulantné vyšetrenia (preventívne prehliadky, poradne a pod.), ktoré znesú odklad.  Za pochopenie ďakujeme.    

Primár Kliniky infektológie a cestovnej medicíny UNLP Martin Novotný odporúča: „Bol by som rád, aby ľudia nezatajovali cestovateľskú anamnézu a namiesto osobnej návštevy našej kliniky či telefonovania do nemocnice využívali infolinku Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ). Musíme sa predovšetkým venovať našim pacientom. Neopodstatnené telefonáty aj návštevy nám výrazne sťažujú pracovné podmienky." 

Ak má niekto pozitívnu cestovateľskú anamnézu a nemá vážnejšie zdravotné problémy, mal by podľa odporúčaní hlavného hygienika ostať počas 14 dní v domácej karanténe.

Kto sa potrebuje poradiť, alebo si nie je istý, čo by mal robiť, je potrebné kontaktovať infolinku 0918 389 841, alebo zaslať e-mail na adresu koronavirus@ruvzke.sk. Epidemiológ stav pacienta posúdi a odporučí mu, ako má postupovať, alebo mu zabezpečí prevoz do nemocnice.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
Aktuálne informácie o koronavíruse

10 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Vážení pacienti, pri príznakoch ochorenia dýchacích ciest kontaktujte čísla uvedené hlavným hygienikom, ktoré Vám prišli aj v SMS správe od Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky alebo telefonicky svojho praktického lekára. Pre Košice slúži aj infolinka na Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach - 0918 389 841. Nenavštevujte hneď ambulancie UNLP Košice, pretože tak ohrozujete nie len seba, ale aj iných pacientov!!!   

Na základe rozhodnutia hlavného hygienika MZ SR platí v UNLP Košice v súvislosti s epidemiologickou situáciou v Slovenskej republike pre hroziacu epidémiu COVID-19 prísny zákaz návštev hospitalizovaných pacientov. Za pochopenie ďakujeme.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 11 marec 2020 )    
Tlačový brífing UNLP Košice

10 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

UNLP Košice dnes zorganizovala tlačový brífing s médiami ohľadom ochorenia COVID-19. Chceme širokú verejnosť informovať o ochorení ako takom a o aktuálnej situácii v Košiciach, výstupy nájdete v médiách. O problematike informoval primár Kliniky infektológie a cestovnej medicíny UNLP Košice MUDr. Martin Novotný PhD.

 Image  

 Image  

 

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
zrušené podujatie

10 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Vzhľadom na aktuálnu situáciu týkajúcu sa koronavírusu je tohtotýždňové bezplatné meranie vnútroočného tlaku na našich očných pracoviskách zrušené. Za pochopenie ďakujeme.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
Dôležitý oznam

09 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Od dnešného dňa je zamestnancom UNLP Košice nariadený  prísny zákaz vstupu do jedálne v pracovnom odeve!!!  Porušenie tohto nariadenia sa bude považovať za vážne porušenie pracovnej disciplíny.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 09 marec 2020 )    
<< Začiatok < Predchádzajúce 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Ďalšie > Koniec >>

Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov
Kto je online?
Máme 137 návštevníkov online

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

 Zmluvný partner:  


©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001