Dnes je utorok 22. októbra 2019. Sviatok má Sergej zajtra má sviatok Alojzia .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania

    


Domovská stránka
Oznam: 
Monitorovanie priestorov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice kamerovým systémom (viac v položke „Ochrana osobných údajov“).
Aj Vaša krv vie pomôcť pri záchrane života

06 jún 2017   web - Pozvánky - Oznamy  

Image

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 06 jún 2017 )    
UNLP Košice sa pýši novým pamätníkom

01 jún 2017   web - Udialo sa...  

Nová pamätná tabuľa patrí doc. PhDr. Jozef Liška, CSc., ktorý roky pôsobil v odbore lingvistiky a logopédie. Jej odhalenie bolo súčasťou Medzinárodnej konferencie logopédov za prítomnosti rodinných príslušníkov slávneho odborníka.

Image 
Foto: Dionýz Kiss

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 19 jún 2017 )   Čítať viac...  
DIES JESSENII XXII

30 máj 2017   web - Udialo sa...  

V dňoch 25. a 26.mája 2017 sa v priestoroch kultúrno - spoločenského centra Južan v Košiciach uskutočnil celoslovenský chirurgický kongres s názvom DIES JESSENII XXII.

Podujatie, ktoré tento rok oslávilo už krásnych 22 rokov,  nesie meno po známom slovenskom lekárovi, politikovi,  filozofovi a autorovi mnohých vedeckých spisov, ktorý je známy  najmä vykonaním prvej verejnej pitvy ľudského tela v českých krajinách (v roku 1600).

Image 
Foto: Dionýz Kiss

Kongres pripravil organizačný výbor II.chirurgickej kliniky, Lekárskej fakulty UPJŠ a UNLP Košice. Ako prezradil prednosta kliniky, doc. MUDr. Jozef Belák PhD.: „Hlavnou témou bola SEPSA v CHIRURGII. Ide o stále aktuálny problém, s ktorým sa chirurgovia dennodenne stretávajú a spoločne s odborníkmi z iných medicínskych odborov ho spolu riešia.“ Po slávnostnom otvorení nasledoval odborný program, v ktorom odznelo26 prednášok s bohatou diskusiou. Ponúkame Vám fotogalériu z podujatia.

 

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 01 jún 2017 )   Čítať viac...  
V kaplnke na Rastislavovej ulici sme UNLP Košice znovu zasvätili Panne Márii

25 máj 2017   web - Udialo sa...  

Slávnostný akt sa konal pri príležitosti 100. výročia od začiatku zjavení Panny Márie vo Fatime. Jeho súčasťou boli okrem desiatok veriacich z radov pacientov či personálu aj študenti Strednej zdravotníckej školy Kukučínova, ktorí prispeli kultúrnym programom.

 Slávnostnú bohoslužbu odslúžil farár Miroslav Gira z farnosti Košice - Juh: „Keďže dnes je v kresťanskom kalendári sviatok Panny Márie - Pomocnice kresťanov a táto kaplnka je zasvätená práve jej, rozhodli sme sa spojiť odpustovú slávnosť so znovuzasvätením. Svätá omša bola rozšírená o spoločnú modlitbu ruženca a v závere bola modlitba zasvätenia sa Panne Márii. My katolíci si totiž tohto roku pripomíname 100. výročie zjavení vo Fatime. Teší nás, že pri tejto príležitosti boli v kaplnke účastní nie len ľudia z farnosti, ale aj pacienti a personál.“ Ako vysvetlil, zasvätenie sa týka hlavne ľudí, teda nie iba vecí. Dodal, že na celoslovenskej úrovni bude najbližšie zasvätenie 5. júla, teda na Sviatok svätého Cyrila a Metoda. 

Image
Foto: Dionýz Kiss 

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 06 jún 2017 )   Čítať viac...  
Jessenniové dni

22 máj 2017   web - Pozvánky - Oznamy  

Pozývame Vás na Jessenniové dni 2017, ktoré sa budú konať 25. a 26. mája v kultúrno-spoločenskom centre JUŽAN v Košiciach. Pozvánku a celý program nájdete na dolu uverejnenom linku. Tešíme sa na Vás!

Image

Pozvánka

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 22 máj 2017 )   Čítať viac...  
<< Začiatok < Predchádzajúce 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Ďalšie > Koniec >>

Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov
Kto je online?
Máme 285 návštevníkov online

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

 Zmluvný partner:  


©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001