COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je štvrtok 21. januára 2021. Sviatok má Vincent zajtra má sviatok Zora .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Tlačové správy arrow U. S. Steel Košice daroval Klinike úrazovej chirurgie 93-tisíc eúr na zakúpenie operačného stola
U. S. Steel Košice daroval Klinike úrazovej chirurgie 93-tisíc eúr na zakúpenie operačného stola Formátovať pre tlač

12 december 2009    

Symbolický šek na bezmála 93-tisíc eúr prevzal z rúk prezidenta spoločnosti U. S. Steel Košice Georga F. Babcoka prednosta Kliniky úrazovej chirurgie FN L. Pasteura Košice a LF UPJŠ Prof. MUDr. Miroslav Kitka, PhD.  v piatok 11. decembra na vianočnom koncerte Stromček prianí v Štátnom divadle Košice. Tretinu z tejto sumy vyzbierali zamestnanci spoločnosti U. S. Steel Košice počas vianočnej zbierky na zakúpenie moderného operačného stola pre potreby ošetrovania ťažkých úrazov, ďalšími dvoma tretinami prispela spoločnosť U. S. Steel Košice a Nadácia U. S. Steel Košice.

Image

Na piatkovom vianočnom koncerte, nad ktorým prevzala záštitu manželka prezidenta U. S. Steel Košice Kathie Babcoke, vystúpili popri známych umelcoch aj deti z detského domova v Medzilaborciach a Vranove nad Topľou a deti zo Spojenej školy na Opatovskej ceste v Košiciach, ktoré taktiež získali sponzorský príspevok a štedrú nádielku vianočných darčekov. Ich spev a básničky doplnili program profesionálov, ktorí hrali pre radosť deťom i ostatným pozvaným hosťom. Svoje umenie predviedli Michal Červienka, Martin Husovský z kapely Komajota, Katka Knechtová, Maroš Bango, Janko Lehotský, Nela Pocisková a Kamil Mikulčík, ktorých hudobne sprevádzal Orchester Štátneho divadla Košice s dirigentom Karolom Kevickým a slovom moderátorka večera Jeanette Štefánková. Záznam koncertu odvysiela STV2 v nedeľu 27. decembra 2009 o 18.25 hod.


F O T O G A L É R I A :

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 17 december 2009 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001