COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je štvrtok 28. januára 2021. Sviatok má Alfonz zajtra má sviatok Gašpar .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Tlačové správy arrow Návrhárka Jana Berg venovala príspevok Spoločnosti pre kriticky chorých
Návrhárka Jana Berg venovala príspevok Spoločnosti pre kriticky chorých Formátovať pre tlač

15 október 2009    

Symbolický šek na 3000 eúr prebral dnes predpoludním prednosta I. kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny Fakultnej nemocnice L. Pasteura Košice a UPJŠ LF doc. Jozef Firment, PhD. a jeho zástupkyňa MUDr. Jana Šimonová z rúk  konateľa reklamnej agentúry RB Production s r.o. pána Richarda Benka. Ide o výťažok z predaja vstupeniek módnej šou českej módnej návrhárky Jany Berg, ktorá sa konala v pondelok večer v hoteli Doubletree by Hilton v Košiciach. Táto suma bola venovaná  na účet občianskeho združenia Spoločnosť pre kriticky chorých, ktoré pôsobí pri I. klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny. Poslúži na nákup drobnej prístrojovej techniky pre potreby kliniky.

Image
Foto: Dionýz Kiss

Módna prehliadka sa konala v deň, kedy boli slávnostne uvedené do prevádzky nové priestory I. KAIM v lôžkovom monobloku Fakultnej nemocnice L. Pasteura Košice na Triede SNP. Pracovisko získalo estetickejšie a väčšie priestory, čo zlepší manipulačný priestor na starostlivosť personálu o pacienta a hygienický štandard.

Občianske združenie Spoločnosť pre kriticky chorých založili pracovníci I. kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny a jeho cieľom je zlepšovať diagnostiku a terapiu kriticky chorých pacientov vo fáze priameho ohrozenia života, získavať prostriedky slúžiace pacientom na spríjemnenie pobytu na lôžkovom oddelení a ambulancii bolesti a organizovať odborné výučbové podujatia (semináre, prednášky a besedy s tematikou kritických stavov v medicíne) pre odbornú aj laickú verejnosť i charitatívne akcie – koncerty, divadelné predstavenia, výstavy  a pod. Má tiež ambíciu uspokojovať ďalšie špecifické potreby kriticky chorých pacientov hospitalizovaných na lôžkovom oddelení kliniky a pomáhať ľuďom, ktorí prekonali stavy bezprostredne ohrozujúce život, integrovať sa do normálneho života.


Názov: Spoločnosť pre kriticky chorých
Právna forma: občianske združenie
IČO: 31309593
ADRESA: I. KAIM, FN L. Pasteura ,Trieda SNP 1, Košice, 04011
BANKA: UniCredit Bank Slovakia, a.s.
KÓD: 1111
ČÍSLO ÚČTU: 105300018 
VARIABILNÝ SYMBOL: 2007

 

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 15 október 2009 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001