Dnes je utorok 21. januára 2020. Sviatok má Vincent zajtra má sviatok Zora .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania

    


Domovská stránka arrow web arrow Udialo sa... arrow Na II. Reprezentačnom plese FN L. Pasteura Košice sa krepčilo a zabávalo do bieleho rána
Na II. Reprezentačnom plese FN L. Pasteura Košice sa krepčilo a zabávalo do bieleho rána Formátovať pre tlač

04 marec 2008    

Na posledný februárový deň budú ešte dlho spomínať hostia II. Reprezentačného plesu Fakultnej nemocnice Louisa Pasteura Košice, ktorý sa konal pod záštitou predsedu Národnej rady SR Pavla Pašku, ministra zdravotníctva Ivana Valentoviča a predsedu VÚC Zdenka Trebuľu. V Dome umenia to v piatok 29. februára hýrilo farbami a svetlom, hudbou i vravou. Čierne smokingy s motýlikmi kontrastovali s farebnými dámskymi róbami a trblietajúcimi sa šperkami, tanec striedalo hovorené slovo, slávnostné prípitky humor moderátorov a tanečné kreácie na parkete chutné pokrmy a podávané nápoje.

Zdravotníci opäť ukázali, že sa vedia i dobre zabávať a skvelo sa bavili aj prominentní hostia – predseda parlamentu Pavol Paška, minister zahraničných vecí Ján Kubiš, minister vnútra Róbert Kaliňák či župan Zdenko Trebuľa. Pozvanie na ples FN L. Pasteura Košice neodmietol ani exprezident Rudolf Schuster, niektorí poslanci národnej rady, štátni tajomníci, predstavitelia ministerstva zdravotníctva, riaditelia zdravotníckych zariadení, zdravotných poisťovní, poslanci národnej rady, či zástupcovia mesta Košice a samosprávy.

Image

Riaditeľ nemocnice Jaroslav Šajty poďakoval vo svojom príhovore prítomným zdravotníkom za ich spoluprácu a zaželal im príjemne strávený večer v priateľskej atmosfére. Po slávnostnom prípitku prišlo na rad otvorenie plesu úderom na gong a táto česť pripadla prvej dáme slovenského soulu Anite Soul, ktorá neskôr prítomným spolu s Marcelom Palonderom aj spievala do tanca. Striedala ich skupina Deep’n Space, Marcela Molnárová či skupina Taktici, s ktorou si zahral i minister vnútra Róbert Kaliňák a ukázal, že na saxofóne mu to naozaj ide výborne! Svoje tanečné schopnosti zas predviedla tanečná skupina Tuzexxx a Tony Moisés, ktorý sa predtým rozcvičil moderovaním s Erikou Judínyovou.

Po tanečných kreáciách tajili hostia dych pri ohňovej šou a ani tento rok nechýbalo polnočné prekvapenie, ktorým bol výborný zabávač Dan Nekonečný. Rozprúdil krv v žilách všetkých prítomných a latinorytmami vo svojom originálnom prevedení pritiahol na tanečný parket každého v dosluchu. Tým, čo to viac ladí na ľudovú nôtu, zas lahodilo trio M.D.K na druhom poschodí, ktoré kontrovalo disco hudbe DJ-ja Steva. A pri husličkách, kontrabase a harmonike sa krepčilo takmer do bieleho rána.

Image

Riaditeľ Jaroslav Šajty pripíja na príjemne strávený večer

Image

Pavol Paška, Zdenko Trebuľa a Jaroslav Šajty pri údodnom valčíku

Image

Minister Róbert Kaliňák to so skupinou Taktici roztočil

Image

Tanečník Tony Moisés a jeho šarmantný sprievod

Image

Pri ohňovej šou sa miestami až tajil dych

Image

Ľudové trio M.D.K. držalo tanečníkov v obrátkach takmer do svitania

Image

Zdravotníci to na tanečnom parkete poriadne "rozbalili"

Autor fotografií: Dionýz Kiss

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 04 marec 2008 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001