COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je streda 20. januára 2021. Sviatok má Dalibor zajtra má sviatok Vincent .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow web arrow Pozvánky - Oznamy arrow Klinika fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie má dve nové nadštandardné izby
Klinika fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie má dve nové nadštandardné izby Formátovať pre tlač

29 máj 2020    

Tieto 1-posteľové izby hotelového štandardu majú taktiež zrekonštruované samostatné zariadenia na osobnú hygienu. S obsadzovaním izieb začíname od 1.6.2020.

„Na našu kliniku pribudli dve nové izby vysokého štandardu. Som veľmi rada, že tým zvýšime komfort našim pacientom, čo prispeje k spríjemneniu ich pobytu v nemocnici.  Na našom lôžkovom oddelení máme zavedené wifi a tak pacienti na týchto izbách môžu nielen sledovať televíziu, ale aj využívať wifi sieť. Po procedúrach môžu zrelaxovať v novom pohodlnom koženom kresle, uskladniť si potraviny v chladničke či použiť rýchlovarnú kanvicu. Pevne verím, že sa našim pacientom bude v týchto nových izbách páčiť, oddýchnu si a zároveň im pomôžeme odstrániť alebo aspoň zmierniť ich zdravotné ťažkosti," uviedla primárka kliniky MUDr. Ildikó Morochovičová.

Izba č.1

Image
Foto: Dionýz Kiss

Image
Foto: Dionýz Kiss

Cena za pobyt v nadštandardnej  izbe  je 22 €/deň. Pacienti si ju môžu objednať na telefónnych číslach 055/ 615 2085 alebo 055/ 615 2089.  

Izba č. 2

Image
Foto: Dionýz Kiss

Image
Foto: Dionýz Kiss

Klinika poskytuje modernú fyziatricko-rehabilitačnú starostlivosť predovšetkým pacientom s rôznymi zápalovými, neurodegeneratívnymi ochoreniami, poúrazovými a pooperačnými stavmi na pohybovom aparáte, degeneratívnymi chorobami kostí a kĺbov, reumatickými ochoreniami a pacientom po kardiochirurgických operáciách.  Lôžková aj ambulantná časť kliniky ponúka širokú škálu  fyziatricko- rehabilitačných postupov.   

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 05 jún 2020 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001