COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je piatok 5. marca 2021. Sviatok má Fridrich zajtra má sviatok Radoslav .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Udialo sa... arrow Neurochirurgická klinika UNLP Košice prešla rozsiahlou rekonštrukciou
Neurochirurgická klinika UNLP Košice prešla rozsiahlou rekonštrukciou Formátovať pre tlač

22 august 2019    

Počas uplynulých mesiacov boli na tomto pracovisku realizované rôzne stavebné a inštalačné úpravy a opravy. Náklady na ich realizáciu predstavujú finančnú čiastku 213 000.- € s DPH.

Image
Foto: Dionýz Kiss

Rekonštrukciou prešli samostatné bezbariérové sprchy pre imobilných pacientov, zariadenia na osobnú hygienu pre pacientov aj personál, nadštandardné izby, vyšetrovňa, denná miestnosť sestier vrátane dodávky a montáže kuchynskej linky či zasadacia miestnosť. V rámci stavebných a inštalačných prác boli realizované aj potrebné nové rozvody elektroinštalácie vrátane nových svietidiel a vypínačov, na všetkých izbách boli vymenené umývadla a batérie s doplnením PVC obkladov a keramických dlažieb, nové podhľady a vstupné dvere na pacientskych izbách. Doplnené boli tiež ochranné madlá a zvodidlá na stenách. Celé pracovisko bolo vymaľované a to vrátane obnovy náterov zárubní a vykurovacích telies.

Image
Foto: Dionýz Kiss

„ Aj touto cestou sa chceme poďakovať za výrazné vylepšenie nášho pracoviska. Vďaka tejto rekonštrukcii získal personál kliniky lepšie pracovné podmienky a pacienti príjemnejšie prostredie pri svojej liečbe," uviedol prednosta kliniky Miroslav Gajdoš.

Image
Foto: Dionýz Kiss

 Neurochirurgická klinika začala svoju samostatnú  činnosť v roku 1982 na Triede SNP 1. Ako jediné neurochirurgické pracovisko v Košickom a Prešovskom kraji poskytuje liečebno-preventívnu starostlivosť pre vyše 1,5 milióna obyvateľov a ponúka široké spektrum operačných výkonov. V minulom roku bolo vykonaných 2419 operácií, z toho prevládajú  výkony operačných patológií mozgu a lebky či operácií chrbtice.       

Image
Foto: Dionýz Kiss 

Image
Foto: Dionýz Kiss 

Image
Foto: Dionýz Kiss 

Image
Foto: Dionýz Kiss   

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 08 október 2019 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001