COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je utorok 20. apríla 2021. Sviatok má Marcel zajtra má sviatok Ervín .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow web arrow Nemocnica v médiách arrow Riaditeľ FN L. Pasteura Jaroslav Šajty pozdravil prvé bábätká
Riaditeľ FN L. Pasteura Jaroslav Šajty pozdravil prvé bábätká Formátovať pre tlač

04 január 2007    

      Pamätné listy riaditeľa Fakultnej nemocnice L. Pasteura odovzdal v stredu 3. januára za prítomnosti médií MUDr. Jaroslav Šajty dvom mamičkám, ktoré svoje deti priviedli na svet v prvý deň nového roka na II. Gynekologicko-pôrodníckej klinike na Rastislavovej 43.

Image 

(Na fotografii zľava do prava: Predn. II. Gyn-pôr. kliniky prof. MUDr. Alexander Ostró, CSc., mamička Petra Maximová, primátor mesta Košice Ing. František Knapík, riaditeľ FN L. Pasteura MUDr. Jaroslav Šajty a zástupca prednostu II. Gyn-pôr. kliniky MUDr. Ladislav Rosocha)

      Prvým dieťatkom narodeným vo FN L. Pasteura v roku 2007 bol Filip Šuca, ktorý prišiel na svet iba minútu po polnoci a pri narodení vážil 3670 g a meral 52 centimetrov. Pre jeho mamičku, 30-ročnú Janu Šucovú pochádzajúcu z okresu Košice-okolie, ktorá je zamestnankyňou FN L. Pasteura (pracuje na IV. Internej klinike ako zdravotná sestra), to bol druhý pôrod - má už šesťročného syna Miška.
      Prvým Košičanom narodeným v roku 2007 je dievčatko, Tamarka Maximová, ktorá sa narodila 1. januára o 10.00 hod. Novorodeniatko vážilo 4050 g a meralo 53 centimetrov a jeho 28-ročná Mamička Petra Maximová je takisto druhorodičkou – doma na ňu čaká šesťročná dcérka Alexandra. Tamarke ako prvému tohoročnému košickému bábätku a jeho šťastnej mamičke prišiel popriať v stredu všetko dobré do ďalšieho života aj primátor mesta Košice Ing. František Knapík. Zároveň im odovzdal symbolický šek na 10.000 Sk

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 17 január 2007 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001