COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je pondelok 19. apríla 2021. Sviatok má Jela zajtra má sviatok Marcel .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow web arrow Udialo sa... arrow FN L. Pasteura navštívil auditor Assistance Group medical Dr. Remy Lapeyre
FN L. Pasteura navštívil auditor Assistance Group medical Dr. Remy Lapeyre Formátovať pre tlač

11 december 2006    

      V utorok 5. decembra navštívil Fakultnú nemocnicu L. Pasteura auditor asistenčnej služby Assistance Group medical Dr. Remy Lapeyre. Cieľom jeho návštevy bolo zmonitorovanie kvality poskytovania zdravotnej starostlivosti v našom zdravotníckom zariadení. Auditor navštívil niektoré vybrané pracoviská fakultnej nemocnice a hodnotil ich veľmi kladne - obzvlášť ocenil pozitívny a ústretový prístup personálu na všetkých navštívených pracoviskách, s čím sa doteraz nikde nestretol. Rovnako bol prekvapený vysoko profesionálnym a plynule francúzskym výkladom MUDr. Miloslava Klímu, ktorý delegáciu sprevádzal v priestoroch Kliniky úrazovej chirurgie na Rastislavovej ulici.

      Dr. Lapeyrea pozitívne prekvapila kvalitná a komplexná starostlivosť o rodičku a novorodenca na II. Gynekologicko-pôrodníckej klinike na pracovisku Rastislavova 43, kde si prezrel nové pôrodné sály, operačnú sálu ako aj štandardné a nadštandardné izby pacientok. Vysoko pozitívne bolo hodnotené aj pracovisko Kliniky úrazovej chirurgie pre komplexnosť a kvalitu riešenia úrazového pacienta.  
      Delegácia tiež navštívila pracovisko magnetickej rezonancie a prezrela si centrálny operačný trakt v prevádzke na Tr. SNP 1. Počas návštevy našej nemocnice ju sprevádzali MUDr. Aurélia Kollová a MUDr. Tomáš Andráš z Neurochirurgickej kliniky FN L. Pasteura, ktorí súčasne zodpovedali požadované všeobecne dostupné štatistické otázky a vysvetlili nadväznosť Záchrannej služby, dopravnej zdravotnej služby a Leteckej záchrannej služby v Košiciach. 
     Význam návštevy Dr. Lapeyra podčiarkuje to, že ak prejde Fakultná nemocnica L. Pasteura hodnotením pozitívne, stane sa jednou z dvoch nemocníc na Slovensku, ktorá bude v prípade potreby odporúčaná v medzinárodnej sieti pacientom poistencom Europ assistance group. Táto asistenčná spoločnosť bola založená v roku 1963 a pôsobí po celom svete -  má 36 vlastných pobočiek a sieť zastúpenia vo viac než 200 krajinách sveta. Klientom poskytuje okrem iného služby v oblasti cestovnej a lekárskej asistencie.

 

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 17 január 2007 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001