Dnes je pondelok 21. septembra 2020. Sviatok má Matúš zajtra má sviatok Móric .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Koronavírus

    


Domovská stránka arrow Pre pacientov arrow KRATŠIE ČAKACIE DOBY NA ENDOPROTÉZY
KRATŠIE ČAKACIE DOBY NA ENDOPROTÉZY Formátovať pre tlač

09 október 2012    

Klinika ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva Košice, Tr. SNP č. 1 má viac ako 40-ročné skúseností s operáciami náhrad bedrového a kolenného kĺbu.
V súlade s modernými trendmi vývoja endoprotetiky používa v súčasnosti najmodernejšie, prevažne necementované kĺbové náhrady z titánu, pričom využíva možnosti rôznych typov endoprotéz, ktoré sú prispôsobené pacientovej deformite bedrových aj kolenných kĺbov

Tieto plánované elektívne operácie sú na našej klinike plne hradené zdravotnými poisťovňami – bezplatné pre pacientov a na rozdiel od iných pracovísk, kde je čakacia doba podľa informácií pacientov aj oficiálnych údajov viac ako 2 roky, je na našom pracovisku len 3 – 4 mesiace, čo zodpovedá predoperačnej príprave a vyšetreniam pacientov v závislosti od ich zdravotného stavu a pridružených ochorení.

Pacienti sú vyberaní a indikovaní pre tieto operácie v špecializovanej kĺbovej poradni a okamžite po vyšetrení je ich zdravotná dokumentácia odosielaná na odsúhlasenie zdravotnej poisťovni, ktorá uvoľní finančné prostriedky na operáciu a indikovaný materiál endoprotézy.

Túto informáciu poskytujeme pre pacientov VšZP,  ktorá uvoľnila limity pre tieto elektívne operácie, súčasne s možnosťou odoslania pacientov čakajúcich na tieto operácie v iných zdravotníckych zariadeniach, kde je dlhá čakacia doba.

 

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 30 október 2012 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001