Dnes je pondelok 1. mája 2017. zajtra má sviatok Žigmund .  

Domovská stránka
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka

    


Domovská stránka arrow Pre pacientov arrow NÁVŠTEVNÉ HODINY
NÁVŠTEVNÉ HODINY Formátovať pre tlač

04 október 2011    


      UNLP Košice nemá striktne stanovené návštevné hodiny. Na lôžkových pracoviskách sú zaužívané ako návštevné dni streda, sobota a nedeľa popoludní.  Avšak hospitalizovaných pacientov môžete navštíviť aj iný deň v týždni a kedykoľvek počas dňa, pokiaľ to nenarúša režim na danom lôžkovom pracovisku. Je namieste opýtať sa vedúceho pracovníka alebo ošetrujúceho personálu vopred telefonicky alebo pri prvej návšteve na vhodný čas návštev, aby nebol rušený napríklad priebeh rannej vizity alebo výdaj obedov. Najvhodnejšie sú obyčajne popoludňajšie hodiny, medzi 14. a 18. hodinou. V neskoršom čase sa návštevy neodporúčajú, aby nedochádzalo k rušeniu ostatných pacientov.

      Návštevy sú zakázané na Klinike infektológie a cestovnej medicíny a obmedzené pracoviskách so špeciálnym režimom ako sú I. klinika anestéziológie a intenzívnej medicíny, oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny, jednotky intenzívnej starostlivosti, popôrodné a neonatologické oddelenia.

      Prísny zákaz návštev platí počas epidemiologického výskytu ochorení v regióne, kedy je vyhlásený dočasný zákaz návštev v celom zdravotníckom zariadení Regionálnym úradom verejného zdravotníctva, napríklad pri vyhlásení chrípkovej epidémie.

      Chodiaci pacienti môžu využívať na stretnutie s návštevami aj nemocničný park v oboch areáloch nemocnice a na Triede SNP 1 je k dispozícii aj priestranná hala návštev (vedľa výťahov  na prízemí).

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 04 október 2011 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001